Van TSO

Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva ve Meclis Başkanı Turan Avcı, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret etti.
16.01.2023
Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, özellikle 2019-2022 yılları arasında pandeminin de etkisiyle müteahhitlerin büyük sıkıntı yaşadığını, olumsuzluklardan etkilendiğini, taahhüt ettikleri yükümlülükleri yerine getiremediklerini ifade ederek, “Teminatı yanıp yasaklı duruma düşen veya düşecek olan kamu müteahhitlerine sicil affı getirilmeli, taahhüt ettikleri işlere ilişkin sözleşmeler güncellenmeli, fiyat farkı tekrar gözden geçirilmeli,...
18.10.2022
Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) Başkan adayı iş insanı İzzet Çoban’a, esnaflardan tam destek geldi.
27.09.2022
Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) yönetimine yeşil liste olarak aday olan iş adamı Hamdullah Koçhan, seçim çalışmalarını yürüteceği seçim ofisinin açılışını görkemli bir şekilde gerçekleştirdi. Önümüzdeki Ekim ayının 22’sinde yapılacak olan Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri bir hayli renkli geçiyor. Şuan için 6 başkan adayının yarıştığı seçimler...
20.09.2022
Van Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Van TSO) girişimleri sonucu Halkbank Bölge Müdürlüğü Van’da kuruldu.
13.09.2022
Ekim ayında seçime gidecek olan Van TSO, yeni başkanını seçecek. Adaylar seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürürken, seçimlerin 22 Ekim Cumartesi günü yapılacağı belirtildi.
01.09.2022
Van TSO seçimlerinde mavi liste ile yönetime aday olan Necdet Takva, "Biz rakiplerimizi asla bir bir savaş alanı içerisinde bir düşman algısı içerisinde değerlendirmiyoruz" dedi.
29.08.2022
Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) kentte yaşanan uçak seferleri sorunu ve İran ilişkilerine yönelik basın açıklaması yayımladı.
03.08.2022
Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Faruk Biner, kentin lobi eksikliğine dikkat çekerek, "güçlü bir lobi oluşturacağız" dedi.
16.07.2022
Van Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Necdet Takva, “oda meclis toplantısında üyelerinin kavga ettiği” yönündeki paylaşımların gerçeği yansıtmadığını belirterek, “lanse edildiği gibi bir saldırı varsa mahkeme yolu açıktır. Hiç kimseye silah çekilmesi söz konusu değildir” dedi. Kurban Bayramının dördüncü gününde basın mensupları ile bir araya gelen Van Ticaret ve...
13.07.2022