Abdulahat Arvas

Adalet ve Kalkınma Partisi Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Türkiye Büyük Millet Meclisinin 27. Dönem yasama çalışmaları hakkında kamuoyuna değerlendirmelerde bulundu. Yasama organı olarak ifade edilen Türkiye Büyük Millet Meclisinde milletvekillerinin bir araya gelerek sorunlara çözüm üretmek için toplandıklarını belirterek, “Dolayısıyla milletvekili olarak asli görevimiz, üyesi olduğumuz TBMM’nin görev ve sorumluluklarını...
04.04.2023
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, kentte yapılacak yeni sağlık yatırımlarının müjdesini vererek, “AK Parti iktidarında uygulanan sağlıkta dönüşüm programı ile Türkiye, sağlık hizmetlerinde çağ atlamıştır” dedi.
28.03.2023
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, günlerdir depremin en çok etkilediği Adıyaman’da vatandaşları ziyaret ederek acılarına ortak oluyor. Depremin etkilediği Kahta ilçesinde AK Parti ilçe teşkilatı ile birlikte mahalle ve köylere, çadır kentlere, devlet hastanesinde tedavi gören hastalara ve hayatın yavaş yavaş normale döndüğü kent merkezinde ki  esnaflara geçmiş olsun...
24.02.2023
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, 2023 yılı yatırım programında Van'a 5 yeni gölet yapılacağının müjdesini verdi.
17.01.2023
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, CHP’li Milletvekilinin TBMM’de Van için yaptığı konuşmasına sert cevap verdi.
10.10.2022
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesi olan “İlk Evim İlk İşyerim” projesi bünyesinde Van’a toplam 3 bin 200 konut yapılacağını söyledi.
14.09.2022